Deák Ferenc-díjban részesült Dr. Fekete Ildikó kúriai tanácselnök
A Kúria Díszterme adott otthont a Deák Ferenc-díjak idén már huszadik alkalommal történő átadása alkalmából rendezett ünnepségnek október 17-én.
A díjat a jogászi hivatásrendek képviselői 2003-ban közösen alapították. A neves szakmai elismerést olyan személyek kaphatják meg, akik alkotmánybíróként, bíróként, ügyészként, ügyvédként, közigazgatási szakemberként, közjegyzőként, jogtudósként az elmúlt századok nagy jogászainak, a deáki hagyományoknak méltó utódai.