Nagyköveti munkareggeli a Kúria elnökével
A Kúria az elmúlt év tavaszán szervezett első alkalommal munkareggelit a Magyarországra akkreditált nagykövetek számára, hogy elsőkézből tájékoztathassa őket a legfelsőbb bírói fórumot érintő legfontosabb eseményekről, feladatokról, célokról. Az idei találkozóra február 28-án szerdán került sor.
Dr. Varga Zs. András, a Kúria elnöke köszöntőjében történeti visszatekintést adott a 300 éves Kúria történelmi örökségéről, a jogegység biztosításában betöltött évszázados szerepéről.