Kúria emlékérméket bocsátott ki a Magyar Nemzeti Bank
Jubileumi évünk megkoronázásaként a Magyar Nemzeti Bank a Kúria rögzített hatáskörű, állandóan működő felsőbíróságként történt alapításának 300. évfordulója alkalmából 15 000 Ft névértékű ezüst és 3 000 Ft névértékű színesfém emlékérmét bocsátott ki 2023. december 11-én.
Az örömteli eseményre a Kúria Dísztermében került sor, ahol dr. Varga Zs. András, a Kúria elnökének ünnepi beszéde után a Magyar Nemzeti Bank alelnöke, dr. Kandrács Csaba mutatta be a Kúria megnevezésű emlékérméket.