A Kúria elnökének beszámolója az Országgyűlés Igazságügyi Bizottsága előtt: ’A Kúria jelenleg a legleterheltebb magyar bíróság’
A szakbizottság, a Kúria által a jogegység biztosítása és az önkormányzati normakontroll körében elvégzett 2020. évi tevékenységéről elkészített országgyűlési beszámolóját vitatta meg. Dr. Varga Zs. András elnök úr a meghallgatás elején jelezte, hogy sajátos helyzetben tesz eleget kúriai elnöki kötelezettségének, mert a 2020 -as évről készített beszámoló még Dr. Darák Péter elnök úr munkáját foglalja össze.
