Izgalmas kutatási témák, kölcsönös előnyök – folytatódik a gyakornoki program a Kúrián
Fiatal kutatókat hallgatott meg a Kúria vezetése 2018. március 26-án a legfőbb bírói fórum dísztermében. A doktoranduszok a Kúria gyakornoki programjára jelentkeztek. Az eseményen jelen volt dr. Darák Péter, a Kúria elnöke, a legfőbb bírói fórum vezetői, dr. Molnár Gábor Miklós, a Büntető Kollégium tanácselnöke, a gyakornoki program vezetője, kúriai bírók, valamint a doktori iskolák képviselői.