Főbírók prágai találkozója
2022. május 16-17-én immár tizenkettedik alkalommal, ezúttal Prágában találkoztak Közép- és Kelet-Európa legfelsőbb bíróságainak vezetői. Az eseményen a Kúriát Dr. Patyi András elnökhelyettes és dr. Orosz Árpád, a Polgári Kollégium vezetője képviselte.