Darák Péter: Senki nem gondolta volna, hogy a Kúria visszaköltözhet a régi épületébe - Együttműködés a legfőbb bírói fórum Igazságügyi Palotába költözésének érdekében
A Kúria eredeti, Kossuth téri épületébe történő visszaköltözéséről írt alá együttműködési szándéknyilatkozatot a Kúria elnöke, az Országos Bírósági Hivatal vezetője és a Legfőbb Ügyész 2017. szeptember 13-án az Igazságügyi Palotában. A nyilatkozat arról rendelkezik, hogy az intézmények együttműködnek, és a rekonstrukció során érdekeik teljes körű képviselete céljából létrehozzák a „Kúria Épület Projekt” szervezetet.