Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium tanulói a Kúrián
A Kúria Sajtófőnöke, a Közigazgatási-Munkaügyi Kollégium szóvivője és a Büntető Kollégium titkára fogadta a „Nyitott Bíróság” program keretében a Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium hallgatóit 2019. november 5-én a Kúrián.