Bírók Fóruma Luxemburgban
Az Európai Unió Bírósága 2026. március 8-10. között Luxemburgban rendezte meg a „Bírók Fóruma” konferenciát, amelyen a Kúria négyfős, dr. Varga Zs. András elnök vezette delegációja is részt vett. A küldöttség tagjai voltak dr. Gyarmathy Judit, a Kúria főtitkára, dr. Idzigné dr. Novák Marianna Csilla, a Kúria főtitkár-helyettese és Véghné dr. Szabó Zsuzsanna, a Kúria Polgári Kollégiumának bírája.