A vezetők elérhetőségei

Nyomtatóbarát változatNyomtatóbarát változat

A Kúria bírósági vezetőivel való kapcsolattartás rendje: kizárólag írásbeli formában, postai és elektronikus úton, illetve a Kúria főbejáratánál elhelyezett gyűjtőládába történő továbbítással 

A Kúria bírósági vezetőinek és a Kúria szervezeti egységei vezetőinek neve, beosztása és elérhetősége:

A Kúria elnöke: dr. Darák Péter
  elektronikus levélcíme: Elnok@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4502, (+36-1)-268-4503
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4505

A Kúria elnökhelyettese: dr. Kónya István
  elektronikus levélcíme: Elnokhelyettes@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4506, (+361)-268-4507
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4509

A Kúria Főtitkára: dr. Erőss Monika
  elektronikus levélcíme: ErossMonika@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4737; (+36-1)-268-4675
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4505

A Kúria Főtitkár-helyettese: dr. Suba Ildikó
  elektronikus levélcíme: SubaIldiko@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4520
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4740

A Kúria Büntető Kollégiumának vezetője: dr. Székely Ákos
  elektronikus levélcíme: Szekely@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4511, (+361)-268-4510
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4512

A Kúria Közigazgatási és Munkaügyi Kollégiumának vezetője: dr. Kalas Tibor
  elektronikus levélcíme: Kalas@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4517
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4518

A Kúria Közigazgatási és Munkaügyi Kollégiumának vezető-helyettese: dr. Tálné dr. Molnár Erika
  elektronikus levélcíme: TalneME@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4578
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4753

A Kúria Polgári Kollégiumának vezetője: dr. Wellmann György
  elektronikus levélcíme: WellmannGy@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4519
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4515

A Kúria Polgári Kollégiumának vezető-helyettese: dr. Orosz Árpád Gábor
  elektronikus levélcíme: OroszA@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4654
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4515

A Kúria Elnöki Titkárságának vezetője: Somogyi Magdolna osztályvezető
  elektronikus levélcíme: SomogyiM@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4501
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4505

A Kúria Nemzetközi Kapcsolatok és Európai Jogi Irodájának vezetője: dr. Höltzl Lipót főosztályvezető
  elektronikus levélcíme: International@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4749
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4748

A Kúria Költségvetési és Ellátási Fősztályának vezetője: Kovács Edit főosztályvezető
  elektronikus levélcíme: KovacsE@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4524
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4738

A Kúria Költségvetési Osztályának vezetője: Dér Krisztina főosztályvezető-helyettes
  elektronikus levélcíme: DerK@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4757
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4738

A Kúria Ellátási (Műszaki) Osztályának vezetője: Maizlné Juhász Ágnes osztályvezető
  elektronikus levélcíme: JuhaszAgnes@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4790
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4766

A Kúria Koordinációs, Személyzeti és Oktatási Fősztályának vezetője: Gondos Anikó főosztályvezető
  elektronikus levélcíme: Human@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4520

A Kúria Belső Ellenőrzésért felelős munkatársa: Dr. Norris-Tari Anita osztályvezető
  elektronikus levélcíme: Norris-TariA@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4759
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4505

A Kúria Informatikai Osztályának vezetője: Rácz Csilla osztályvezető
  elektronikus levélcíme: Racz@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4526
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4780

A Kúria Sajtótitkárságának vezetője: Józan Magda osztályvezető
  elektronikus levélcíme: JozanM@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4619

A Kúria Tőry Gusztáv Jogi Szakkönyvtárának vezetője: Gerencsér Judit csoportvezető
  elektronikus levélcíme: Gerencser@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4713
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4745

A Kúria Ügykezelő Irodájának vezetője: Taranyi Péterné irodavezető
  elektronikus levélcíme: TaranyiP@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4563
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4744

A Kúria Rendészetének vezetője: Varga Zoltán rendészeti vezető
  elektronikus levélcíme: VargaZM@kuria.birosag.hu
  telefonszáma: (+36-1)-268-4546
  telefaxszáma: (+36-1)-268-4740